Ostrzeżenie

* Piątek odczucie termiczne: komfort termiczny/dość ciepło ** Po południu okresami zaświeci słońce ** Wiatr: po południu/wieczorem porywy do 35-40 km/h ** Ciśnienie atmosferyczne: w dzień wzrost ** Warunki biometeorologiczne: początkowo niekorzystne, ale w drugiej części dnia stopniowa poprawa ** Noc z pt/so będzie pochmurna z okresami słabym deszczem lub mżawką i komfortowa pod względem termicznym *


Prognoza pogodyPrognoza pogody

160160

160160

160160

aplikacja mobilnaaplikacja mobilna

Komunikaty alarmowe i obniżona cena w aplikacji mobilnej "Pogoda w Toruniu"

Dostępne są już „komunikaty alarmowe” w ramach których wysyłane są bezzwłocznie powiadomienia o zbliżających się niebezpiecznych zjawiskach pogodowych i hydrologicznych, zmianach pogody i nadmiernym zanieczyszczeniu powietrza. Alergicy mogą liczyć na komunikaty o pyleniu, a wrażliwi na pogodę dowiedzą się o warunkach biometeorologicznych. Poniżej przykład przesłanych komunikatów.

W pełnej płatnej wersji dostępna jest prognoza pogody na najbliższych 7 dni, komentarz głosowy (w prawym górnym rogu ekranu) i komunikaty alarmowe. Koszt miesięczny - 2,19 zł, półroczny - 7,99 zł i roczny - 11,99 zł (1 zł za miesiąc).