Ostrzeżenie

* Uwaga! Nad zachodnią, północno-zachodnią Polską i częściowo Pomorzem przemieszczają się aktywne burze z lokalnie bardzo silnym wiatrem! - po godz. 3-ciej ta strefa może dojść do Torunia, ale już głównie w postaci silniejszego deszczu (może zagrzmieć, ale burze będą w zaniku). Bardziej zagrożona jest zachodnia i północno-zachodnia część Kuj-Pom ** Pod koniec nocy z pt/so mogą się okresami pojawić opady być może połączone ze sporadycznymi i słabnącymi burzami - noc będzie ciepła, ale w II jej części wiatr będzie silniejszy ** Sobota odczucie termiczne: dość ciepło ** Ciśnienie atmosferyczne: pod koniec nocy z pt/so i w dzień wyraźny wzrost ** Warunki biometeorologiczne: niekorzystne, ale pod koniec dnia poprawa do obojętnych *


Prognoza pogodyPrognoza pogody

160160

160160

160160

aplikacja mobilnaaplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji "Pogoda w Toruniu" będziesz zawsze na bieżąco informowany o aktualnych warunkach pogodowych w Toruniu i pogodzie na najbliższe 7 dni wraz z komentarzem głosowym (głośnik w prawym górnym rogu) - dostępna jest wersja na Android i Windows Phone.

Ponadto dostępne są „komunikaty alarmowe” w ramach których wysyłane są bezzwłocznie powiadomienia o zbliżających się niebezpiecznych zjawiskach pogodowych i hydrologicznych, zmianach pogody i nadmiernym zanieczyszczeniu powietrza. Alergicy mogą liczyć na komunikaty o pyleniu,
a wrażliwi na pogodę dowiedzą się o warunkach biometeorologicznych.

Aplikacja umożliwia pobieranie i odczyt aktualnych informacji meteorologicznych dla miasta Torunia. Użyj jej jako Twojego osobistego termometru zaokiennego, barometru, higrometru i wiatromierza! Dzięki widgetom nie musisz już uruchamiać aplikacji, aby zobaczyć podstawowe parametry pogodowe i prognozę na dziś i jutro (opcja prognozy jest dostępna w pełnej wersji). Tylko umieść ikonkę na pulpicie.

W pełnej płatnej wersji dostępna jest prognoza pogody na najbliższych 7 dni, komentarz głosowy, widget i komunikaty alarmowe. Koszt miesięczny - 2,19 zł, 6 miesięcy - 7,99 zł i 12 miesięcy - 11,99 zł.

Dane pochodzą z obserwatorium meteorologicznego Katedry Meteorologii i Klimatologii Wydziału Nauk o Ziemi UMK w Toruniu, a prognoza pogody i komunikaty alarmowe z serwisu pogodawtoruniu.pl, której autorem jest Rafał Maszewski.
Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za błędy w działaniu programu oraz za straty wynikłe z prognozy.

aplikacja system MS aplikacja system android